Loading

Soydan Rent a Car

Soydan Rent a Car 2010 yılında kısıtlı araç filosu olan bir aile şirketi olarak kuruldu. Kuruluşunun ilk yıllarından beri müşteri odaklı servis sağlayan ve müşterilerinin isteklerini her zaman birinci planda tutan bir şirket olmaya özen gösteren Soydan Rent a Car, günümüzde 85 araçlık filosuyla Kuzey Kıbrıs’ın en büyük kiralık araba şirketlerinden biridir. Şirketin kuruluşundan bugüne dek birçok şey değişip gelişti fakat müşterilerimize verdiğimiz değer ve müşteri odaklı bakış açımız ilk günkü gibi devam etmektedir.

Odak noktamız, müşterilerimizin güvenliği ve araç kiralamanın onlar açısından güzel bir tecrübe olmasını sağlamaktır. Bu amaçla, her zaman araçlarımızın iyi durumda olduğundan emin olmak için, tüm araçlarımız kiralama öncesi kalifiye mekanik ve elektrik teknisyenleri tarafından servis ve kontrol edilmektedir.

Soydan Rent a Car, Kuzey Kıbrıs’taki adresinizin kapısına kadar ücretsiz araç teslim edip almak, Güney Kıbrıs havalimanlarından transfer servisini sizin için rezerve etmek gibi katma değerli servisleri müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Talebiniz üzerine ücretsiz bebek ve çocuk koltuğu ve ücretsiz Kuzey Kıbrıs haritası sağlamak diğer servislerimiz arasındadır. Dost canlısı müşteri temsilcilerimiz, sizlere dilediğiniz konuda yardımcı olmaktan ve ziyaretinizin keyifli geçmesini sağlamak için ellerinden geleni yapmaktan mutlu olacaklardır.

Soydan Rent a Car her zaman katma değerli servisleri ilk önce sunan, bu konuda liderlik yapan ve rakiplerine örnek olan bir şirket olmuştur.

Tutarlı profesyonel servis anlayışımız ve kurumsal felsefemiz dolayısı ile dünyanın değişik ülkelerinden müşteriler tarafından en fazla tercih edilen kiralık araba şirketi olmaktan gurur duyuyoruz. Kuzey Kıbrıstaki ziyaret amacınız ister iş, isterse turistik amaçlı olsun size her zaman en iyi hizmeti sunmak için hazırız. Rezervasyonlarınızı daha hızlı ve kolay yapmanızı sağlamak için yenilenmiş internet sitemiz hizmetinizdedir.

Kuzey Kıbrıs’taki ziyaretinizin keyifli geçmesini, kiralık araba servisimizin de bu tatiliniz veya iş geziniz süresince ziyaretinize olumlu katkıları olmasını dileriz.

Kalite Politikamız

Soydan Rent a Car, kalitenin erişilecek bir amaç olmaktan çok devamlılığı olan ve sürekli gelişim gösteren bir süreç olduğunu düşünür. Bu inanç doğrultusunda şirketimiz müşteri memnuniyetini nihai hedef olarak kabul etmiş ve kalite politikasını aşağıdaki prensipler doğrultusunda şekillendirmiştir.

  • Müşteri memnuniyetini ürün kalitesi ile satış öncesi ve sonrası servis kalitesi ile sağlamak.
  • Tedarikçilerimiz ve acentelerimiz ile karşılıklı güvene dayalı işbirliği yaparak üretkenliğimizi artırmak.
  • Çalışanlarımıza eğitim yatırımı yaparak onların işe olan katkılarını, iş motivasyonlarını ve hizmet kalitesini artırmak.
Open chat